Etiket Çözüm Merkeziniz

Beyaz Opak Etiket

 

Parlak bir yüzeye sahip olan Beyaz opak etiket, plastik bazlı, pürüzsüz özelliğiyle üretilen etiket çeşitleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Etiketlerde kullanılan barkod ve kare kodlar beyaz opak etiketin yüzeyinin parlak olması sebebi ile ışığı yansıtabildiği için cihazların okumasını kolaylaştırmaktadır. Opak etiketler; ışığa, sürtünmeye, suya, neme, dayanıklı, kolay yıpranmayan ve solmayan etiketler olarak üretimi yapılmaktadır. Üzerine her renk baskı uygulanabilir.

Dış ortamlarda kullanıma en uygun etiket cinsidir. Her çeşit etkene dayanıklı ve kolay kolay zarar görmeyen bu etiketleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Etiketler arasında en iyi olanlardan biri olarak da adlandırılan bu etiketler piyasada en uygun rakamlar ile firmamızdan sahip olabilirsiniz.

 

Plastik bazlı etiketler grubu olarak adlandırılmakta ve ısı, nem, su gibi etkenlerinde teması halinde bozulma, yıpranma göstermemektedir. Ciddi anlamda dayanıklı olması ile bilinmektedir.

Beyaz Opak etiketler zorlama gibi durumlar haricinde yırtılmaz ve işlevini kaybetmez. Baskılı ve baskısızbeyaz opak etiketler gibi ihtiyaçlarınızda istenilen renk, ebat ve tasarımlar tarafımızca kusursuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Askar etiket firmamızda opak etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Opak Etiket Özellikleri Nelerdir?

Opak etiket özellikleri ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Günümüzde sadece pazarlama sektöründe değil aynı zamanda birçok sektörde de kullanılan opak etiketler her yönden kullanışlı ürünlerdir. Opak etiketlerin en çok bilinen özelliklerinden biride hem mat hem de parlak bir yüzeye sahip olmasıdır.

Beyaz Opak etiketler yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre dayanıklı olmasının artılarından faydalanmak mümkündür. Kimi zaman marka tanıtımlarında kimi zaman da iş temposunda kullanılan bu ürünler ile tanıtımlar çok daha uzun ömürlü olurken iş temposu daha hızlı akabilmektedir. Barkod okumayı kolaylaştıran etiket sistemi aynı zamanda ıslanma, aşırı neme, güneş ışığına ve suya karşı dayanıklıdır. Bu denli dayanıklı olan beyaz opak etiket ürünleri ile birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle dış dünyada ortaya çıkan hava koşullarının değişmesinden tutun da çevre şartlarına kadar birçok alanda opak etiket kullanımı dayanıklılığı nedeni ile tercih edilir. Kolay kolay zarar görmeyen yapısı ve dayanıklı ürünleri sayesinde birçok alanda etkin olarak kullanılmaktadır. Opak etiketler aynı zamanda plastik bazlı etiketler olarak da bilinmektedir. Dayanıklı olması nedeni ile tercih edilen bu etiketler zamanla esneme yapmaz.

 

× Sipariş Verin.