Etiket Tasarımları İle Markanızı Ön Plana Çıkarın

Tüm etiket cinsleri piyasadaki en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır. Farklı ve özel etiket tasarımları ile markanızı ön plana çıkarın. Şirket yada firma logonuzun değerini ve kalitesini iyi bir etiket tasarımı ile gösterebilirsiniz. Yıllardır etiket tasarımı ve üretimi gerçekleştirilen işletmemizde hızlı ve tam amaca uygun tasarımlar yapılmaktadır. Tasarım ve üretimlerinizi profesyonellere bırakarak ihtiyacınıza uygun etiket tasarımları tarafımızca yapılmaktadır.

Yüzlerce firma referanslarımız ile günümüzde binlerce başarılı projede askar etiket imzamız bulunmaktadır. İhtiyacınız olabilecek tüm etiket tasarımları işletmemiz de tasarlanmaktadır.

Şeffaf Etiket Üretimi

İşletmemiz tarafından ülkemizin her noktasına şeffaf etiket üretimi yapılmaktadır. İhtiyaca uygun olarak tasarlanan etiketler şeffaf olması sebebi ile logonuzu en iyi şekilde yansıtacak etiket çeşitlerinden biridir. En sık kullanılan etiket cinsi olması sebebi ile fiyatlar ve tedarik süresi bir çok firmada değişmektedir. Genellikle hazır stok olarak hizmet veren askar etiket firmamız sipariş verilmesinden kısa süre sonra teslimat gerçekleştirmektedir.

İstanbul merkezli çalışan işletmemiz her çeşit etiket üretimi konusunda tecrübeli ve yıllardır sektör içerisinde yer almaktadır.

Tüm etiket üretim ve tasarımları askar etiket firmamız tarafından en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır.

Şeffaf Etiket Fiyatları

Ülkemizin bir çok bölgesinde değişken ve farklı fiyat uygulaması bulunmaktadır. Her çeşit baskılı ve baskısız şeffaf etiket üretimi yapılan firmamızda piyasada ulaşabileceğiniz en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır. Uygun ve kaliteli etiket/barkod ihtiyaçlarınızda iletişime geçebilir ve kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Şeffaf etiket ihtiyaçlarınızda hemen iletişime geçebilir ve çok kısa sürede kaliteli malzemelerden üretilen etiket çeşitlerimize sahip olabilirsiniz.

Opak Etiket Özellikleri

Yapım malzemesi plastik bazlı bir ürün olan opak etiket özellikleri uzun ömürlü ve dayanıklı bir etiket isteyen kişilerin oldukça verim aldığı etiket türlerinde birisidir.

 • Özellikle dış hava koşullarına
 • Su,
 • Nem,
 • Aşınma
 • Yıpranma

gibi durumlara karşı sert ve ışık geçirmez yapısıyla oldukça tercih edilmekte, yırtılmaya karşı da oldukça dayanıklı bir yapıdadır.

Opak etiket, kullanıcılarını hem dayanıklı yapısıyla hem de parlak ve dikkat çekici özelliğiyle oldukça memnun eden bir etiket türüdür.

Özellikle bol ışık alan ve fazla aydınlatmaya sahip bir yerde opak etiket kullanılması önerilmektedir. Bunun sebebi etiketin parlamasına ve böylece barkod okuyucu gibi cihazların daha verimli, yanlışsız bir şekilde okumasına yardımcı olacaktır.

Opak Etiket Üretimi

Bütün ürünlerimizde olduğu gibi opak etiket üretimimizde de kendi çalışanlarımızla ve işinde uzman ekibimizle birlikte, isteğe ve kalite standartlarına uygun etiketler üretmekteyiz. Opak etiket özelliklerine uygun yani; parlak, ışığı yansıtan, sert ve dış etkenlere dayanıklı bir etiket üretilir. En gelişmiş teknolojilerle ve çalışanlarla, en iyi hizmeti vermek için sürekli çaba sarf eden bir işletmeyiz.

Ayrıca bu avantajlarının da etkisiyle en çok tercih edilen etiket türü olmaktadır. Kalite/fiyat uygunluğuyla da öne çıkması da tercih nedenlerini arttırmaktadır. Müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda büyük bir titizlikte çalışmaktayız.

Sizler de bu ayrıcalıktan yararlanmak ve kaliteli bir etikete sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, daha ayrıntılı bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

Opak Etiket Siparişi

Etiket ihtiyacı olan kişiler tarafından oldukça rağbet gören ve genellikle çoğu insanın kaliteli yada dayanıklı yapısından dolayı tercih ettiği opak etiket olmaktadır. İstenilen biçimde ve şekilde hazırlanıp kullanıcıya sunulmaktadır. Bizimle yapacağınız iletişim de veya yönelttiğiniz sipariş detayları doğrultusunda üretilen opak etiket özellikleri oldukça memnun kalacaksınız. Büyük bir memnuniyet ile kullanacağınız bir etiket türüdür.

İstediğiniz boyutlarda, istediğiniz şekillerde, renklerde ve sayıda hazırlayacağımız opak etiket, uzun ömürlü ve kaliteli yapısı ile sizleri memnun bırakacaktır. Ayrıca kendi seçtiğiniz özelliklere uygun üretildiği için de tam hayalinizde ki gibi bir etiket olacaktır.

Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifleri alarak en kısa sürede teslimat alabilirsiniz.

Etiket Yaptırmanın Önemi

Her firmanın marka değerini arttırmak için bir çok önemli unsurları bulunmaktadır. Etiket yaptırmanın önemi bir çok durumdan daha önemlidir. Etiket bir firmanın kalitesini en iyi şekilde göstermesi ile bilinmektedir. Hayalinizdeki etiket tasarımı Askar etiket işletmemizde tam istediğiniz şekilde üretilmektedir.

Çeşit çeşit bulunan etiketler için aklınızda bir fikir bulunmuyor ve destek almak istediğinizde iletişime geçerek hemen bilgi alabilirsiniz.

 1. Opak etiket
 2. Pvc etiket
 3. Şeffaf etiket

gibi onlarca çeşidi bulunan etiket cinsleri isteğinize uygun ve en iyi fiyatlar ile üretilmektedir.

Şeffaf Etiket Sticker Baskı

Şeffaf etiket sticker baskı uzun süre kullanım sağlayacağınız şeffaf görünümü ile dayanıklı olan en çok tercih edilen etiket çeşitlerindendir. Şeffaf etiket, etiket yüzeyinin şeffaf olması yüzeyin gözüküyor olması özelliklerine sahiptir. Bulunduğu yüzeyin altını göstermesi bir çok alanda tercih edilme sebebidir.

Özellikle Kozmetik ürünlerinde alttaki ürün bilgisini göstermesi sebebi olarak özellikle tercih edilir. Şeffaf etiket sticker baskı ayrıca koruyucu görevi de görmektedir. Fazla kullanılan ürünlerin deformasyon görmemesi yüzeylerin yıpranmaması için koruma amaçlı bir çok sektörde tercih edilmektedir.

Şeffaf etiket günümüzde her iş kolunda üretim, satış, pazarlama, promosyon, imalat, mal sayımı, depolar olsun ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgiler içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Bir çoğumuz yıl sonlarında şirketlerde mal sayımları, fabrikadaki tüm malzemelerin sayıma uygun olarak düzenlenmesini sağlar.

Şeffaf Sticker Etiket Nedir ?

Şeffaf sticker etiket ham maddesi plastik bazlı olan, dış ortama uyumlu, suya, neme, ısıya karşı dayanıklı olan etiket çeşitlerimizden olmaktadır. Işık, su ve neme dayanıklı olması dış ortamlarda kullanılması da oldukça avantajlıdır. Şeffaf etiket baskı alırken ribbon adında siyah karbon şerit kullanılır.

Bu çeşitlikteki etiketler bir çok kozmetik alanında sıklıkla tercih edilmektedir. Etiketler kullanım alanlarına göre farklılık göstermekte olup her sektörün veya iş kollarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımları mevcuttur.

Şeffaf etiket sticker baskı etiketleri size bu konuda uygun çözümler sunacaktır. Günümüzde kullanım alanları olarak bir çok seçenek bulunur bunlardan en çok kullanılan etiketler;

 1. Barkod Etiketleri
 2. Ürün etiketleri
 3. Pvc etiket
 4. Şeffaf etiket
 5. Fiyat etiketleri
 6. Uyarı etiketleri

Şeffaf Etiketin İhtiyaç Alanları

Günümüz teknolojisi ile etiketlerin çok çeşitli olmalarının nedeni her iş kolunda etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulmasıdır. Şeffaf etiket nedir sorusu yukarıda da anlatıldığı üzere firmanın yapmış olduğu sektöre göre etiket seçimi yapmasıdır.

Askar etiket firmamıza geldiğinde birçok ürün çeşitliliği ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Firmaların ihtiyaçlarını gidermek dilediğiniz ürün çeşitliliğini bulmak hangi etiketin firmanız bünyesinde kullanılacak ürün olduğunu bulmak birlikte çalışmalar yapılabilir. Şeffaf etiket hangi sektör olursa olsun fark etmeksizin kendi bünyelerinde ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde tanıtılması adına etiket kullanımı son derece önemlidir.

Siparişini iletmek istediğiniz etiketi dilediğiniz ebatlarda ve istediğiniz tasarımda üretimi yapılmaktadır.

Pvc Etiket Üretimi

Sanayi sektörlerinde, elektronik eşya sektörlerinde otomotiv sektörlerinde pvc etiket üretimi tercih edilen etiket çeşitlerindendir. Uzun süre kullanım sağlayacağınız renkli görünümü ile dayanıklı olan en çok tercih edilen etiket çeşitlerindendir. Firmalar tarafından seçilecek etiketler konusunda en fazla ön plana çıkartılması istenilen şey etiketin tüm dikkati üstüne çekmesidir.

Bu aşamada en önem verilmesi gerekli olan şeylerden biri ne tarz etiket çalışması yapılması gerektiğine karar vermesi gerektiğidir. Pvc etiket üretimi esnasında modelleri rengarenk şekillerde hazırlanabilir. Bir çok seçenek arasından dilediğiniz modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.Uzun ömürlü olması kısa sürede solacak yıpranacak kopacak bir ürün olmadığından seçimini kolaylaştırmaktadır. Pvc etiketler 100 derecelik ısıya kadar dayanabilmektedir.

Pvc maddesinden elde edilen bu etiketin dayanıklılığı yapışkan ve şeffaf Pvc maddesinin arasına özel olarak yapılan baskı sayesinde istenilen sonuçları elde etmek kolay bir hale gelmiş oluyor.

Pvc Etiket Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Firmamıza geldiğinde birçok ürün çeşitliliği ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Firmaların ihtiyaçlarını gidermek dilediğiniz ürün çeşitliliğini bulmak hangi etiketin firmanız bünyesinde kullanılacak ürün olduğunu bulmak birlikte çalışmalar yapılabilir.

Pvc etiket hangi sektör olursa olsun fark etmeksizin kendi bünyelerinde ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde tanıtılması adına etiket kullanımı son derece önemlidir. Firmaların kendi sektörlerindeki istedikleri tüm ürünler için istedikleri mümkün olan en iyi şekilde sunacak etiketleri bulmuş oluyorlar.

Pvc etiketler gerek dayanıklılığı gerek rengarenk görünümü uzun süreli kullanım sağlaması ile bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Pvc Etiket Önemi ve Kullanımı

Firmalar Pvc Etiket seçiminde yalnızca ısıya dayanıklı olması değil dış etkenlere karşı dayanıklı olması da gelmektedir.Firmaların tanıtımını yapacak olduğu etiket üzerinde mutlaka her bir detayın üzerinde yeterli oranda durması gereklidir.

Günümüz teknolojisinde Pvc etiketin oldukça farklı çalışmaları yapılabilmektedir. Hazırlanmakta olan bu etiketler başta elektik elektronik firmalarında ,otomotiv sektörlerinde ,sanayi tipi kuruluşlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Uzman kadromuz ve işini disiplini ile yapan kaliteli ürünlerimiz avantajlı fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz bizlere web sitemiz üzerinden veya whatsapp hattımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizi ekibimiz ile birlikte inceleyebilir firmanıza en uygun etiket seçenekleri ile başarılı kararlar verebilirsiniz. Bir çözüm ortağınız olarak Askar Etiket daima yanınızdadır.

Etiket Tasarımı

Her çeşit ihtiyacınız olabilecek etiket tasarımı grafiker ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstemiş olduğunuz etiket tarifini bizlere verdikten sonra ekiplerimiz çalışmalara başlayarak tam olarak amaca uygun tasarımlar gerçekleştirmektedir. Pvc etiket, şeffaf etiket yada fiyat etiketi gibi ihtiyaçlarınızda Askar etiket firmamızı tercih edebilir ve tam olarak amaca uygun tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Piyasada ki en iyi fiyatlar ile gerçekleştirdiğimiz etiket tasarımı bütçesini düşünerek alım gerçekleştiren kişi ve kurumlar için firmamız tercih edilmektedir. En iyi fiyatlar ile çeşitli etiketlere sahip olabilirsiniz.

İçten Yapışkanlı Etiket

İçten Yapışkanlı Etiket, pvc esaslı malzemeden olup şeffaf ve beyaz renkte üretim yapılabilmektedir.örneğin arabaların iç camlarına yapıştırılan içten yapışkanlı etiket bunlara örnektir.

Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılarak suya ve uv ışınlarına dayanıklı olarak üretilmektedir.

Naylon esaslıdır su temasında ıslanma ve terleme yapmaz.

Uzun ömürlü içten yapışkanlı etiket satın almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilir ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır etiket sektöründe üretimler gerçekleştirerek kusursuz çalışmalar ortaya çıkartmaktadır. Tamamiyle özgün ve istediğinize göre tasarımlar en kaliteli malzemeler ile üretilmektedir.

Şeffaf Etiket

Şeffaf EtiketŞeffaf Etiket : pvc esaslı malzemeden üretilen ve yapıştığı yuzeyın de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir.

Şeffaf Etiket normal ve içten yapışkanlı olarak üretim yapılabilmektedir. Suya ve uv ışınlarına dayanıklı dır.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan şeffaf etiket modelleri ile yıllardır sektör hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz yada yıpranma oluşturmamaktadır.

Askar etiket firmamız Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştiren firma olmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir.

Şeffaf Etiket Dayanıklılığı

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız tamamiyle etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamiyle kaliteli malzemeler ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamiyle markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Şeffaf olmasından ötürü yapıştırılan bölge tamamiyle net bir şekilde gözükmektedir. Bu sebeple kullanılan yapışkanın kaliteli olması tercih edilerek görüntüyü bozmamasına çok önem gösterilmektedir.

Tüm etiket cinslerinde tarafımızca yapılan testlerde başarılı olduğu taktirde teslim edilmektedir. Askar etiket firmamızın bugünlere büyüyerek gelmesindeki en büyük sebep üstlenmiş olduğu etiket üretimlerini kusursuz şekilde teslim etmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Uyarı Etiketi

uyarı etiketiUyarı etiketi ; elektrikli aletler yangın tüpleri v.b üzerine dikkat eilmesini sağlayan bilgi amaçlı etiket çeşidimiz dir.

suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilir.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir . Uyarı etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.Naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür. isteğe bağlı olarak kağıt malzemede kullanılabilir.

Bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.