Etiket Çözüm Merkeziniz

Damla etiket nasıl yapılır.

Damla etiket üretimi yapmak isteyen kişi veya şirketler için damla etiket nasıl yapılır sorusuna en ideal cevabı uzman mühendis kadromuzun tamamen kendi bilgi ve tecrübeleri ile tespit ettikleri en ekonomik başlama yöntemini açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Açıklamasını yapacağımız yöntem ile sektörde üretim yapanların adeta dörtte birlik bir makina yatırım maliyetleri ile en ekonomik şekilde üretime başlayabileceksiniz.

A. Damla etiket üretiminde baskı aşaması

1. ETİKET BASKILARI RENKLİ PRINTER DA YAPILIR.BASKILAR ÇOK KALİTELİDİR. FOTOĞRAF KALİTESİNDE BASKILAR ELDE EDİLİR. MÜREKKEP DOLUMU DA YAPILABİLMEKTEDİR. BASKILAR 21X43CM ÖLÇÜSÜNDEKİ SAYFALARA YAPILABİLİYOR.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. KESİM MAKİNASINDA DA AYNI ÖLÇÜLERDE KESİM YAPILIR.
BU MAKİNA OPTIK OKUYUCULU DUR TAM OLARAK BASKIYA GÖRE
KESİM YAPAR. DİJİTAL KESİM MAKİNASI İLE ELİPS KARE DAİRE HER
TÜRLÜ KESİM YAPABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. DAMLA DÖKÜM MAKİNASI İLEDE DÖKÜM YAPARAK KALİTELİ DAMLA ETİKET ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLURSUNUZ.

 

 

 

 

Askar etiket tarafından satılan Bas Kes Makineleri optik kesim özelliğine sahip olduğundan tam otomatik olarak dijital kesim yapabilmektedir.

Alacağınız Bas Kes Makinası ya da Makine Seti ile etiket, damla etiket, anahtarlık üretebilecek; folyo, kuşe kağıt, karton, ince kumaş, ısı transfer malzemesi ve her türlü tabela yönlendirme yazısı kesimi yapabileceksiniz. Ufak boyutuna rağmen bu BasKes Makinesi ile oldukça hızlı ve milimetrik kesimler yapabileceksiniz.

Etiket firması olarak ileri teknolojik makina parkurumuz  ile müşterilerimize; şeffaf etiket, içten yapıştırmalı etiket, opak etiket, gümüş yaldız etiket, folyo etiket, altın yaldız etiket, pvc etiket, çeşitlerimiz ile en iyi tasarım ve etiket baskı hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ya da fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.