Tüm Etiket İhtiyaçlarınızda Askar Etiket Çözüm Merkezi

 

Etiket Baskı Makinası Rulo Sistem :

LCX1000 Sistemi iki makinadan oluşmaktadır. DLC1000, her türlü ölçü ve geometride etiket kesimi, laminasyon, kesme ve geri sarma işlevlerine sahip dijital bir etiket kesim ve sonlandırıcıdır. DLP1000 ise, yüksek hızlı ve yüksek dayanıklılıkta tam renkli bir elektrofotografik dijital etiket baskı makinasıdır.

 

Etiket baskı makinası ile ihtiyaca uygun olarak aşağıdaki gibi üç çeşit baskı yöntemi uygulanabilir.

 

 

 

 

Etiket Baskı Makinası Tabaka Sistem :

 

FMARK Otomatik Etiket Sistemi

Otomatik Etiket Sistemi, bir operatöre ihtiyaç duymadan 32x50cm ebatlarındaki etiketleri, kartvizitleri, antetli kağıtları, zarfları, düğün davetiyeleri ve daha bir çok matbaa ürünlerini otomatik olarak yükler ve keser. Hassas kamera teknolojisi ile donatılan FMark,  poza işaretlerinin çok hızlı okur ve hatasız kesime başlar. Malzeme kalınlığına göre tek seferde 100 tabakaya kadar kağıt yüklenebilir.

 

Mükemmel otomatik etiket kağıdı yüklemesi ve poza işareti okumasını saniyede gerçekleştiren FMark yazılım algoritmaları ile hassas kesim yapar. Tasarım hazırlanırken kırım çizgileri de hazırlanır ve kesilir. Malzemenin kalınlığına bağlı olarak, sürekli bir kesim işinde, 100 tabakaya (veya 32mm) kadar blok kağıt işleyebilir, kesim işlemi durmadan kağıt eklenerek çalışmaya devam edilebilir.

 

Yarım kesime ek olarak, FMark otomatik tabaka besmele ve kesim sistemi etiket için olduğu kadar birçok matbaa ürünleri, kartvizit ve ambalaj kutu ürünleri üretmek isteyenler için tam otomatik bir sistemdir. Kesilecek malzeme ve işin detayına göre her tabaka (32x50cm) kesim için ortalama kesim süresi 25-35 saniyedir. FMark,  Illustrator ve CorelDraw dosyalarını kabul eden özel FMark yazılımı ile çalıştırılır.