Etiket Çözüm Merkeziniz

Etiket Baskı Nasıl Yapılır, 

Etiket baskı , bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışmalı materyallerdir. Kendi içinde pvc etiket, tanıtım etiketi, şeffaf etiket ve içten yapışkanlı olarak çok fazla çeşidi vardır.

Her çeşit bütçeye uygun farklı kağıt kalitelerinde etiket baskıları, firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm etiket çeşitlerinde kaliteden ödün verilmeden standartlara uygun malzemeler kullanılarak kaliteli ve çevre dostu etiket baskıları gerçekleştirilmelidir.

Opak, şefaff, folyo etiket baskıları işletmemizde yapılan etiket çeşitlerimizden bazılarıdır. Bütçenizi zorlamadan etiket baskı yaptırmak için avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Göz alıcı etiketler için çok yönlü profesyonel etiket baskısı. Ofis içinde istenildiği gibi kulanılabilen profesyonel dört renkli veya beş renkli dar formatlı etiket baskı makinası. Her türlü  etiketleri üretmek için kullanılabildiği için, estetiği ve esnekliği yeni bir seviyeye taşıyor.

 

 

Etiket nasıl yapılır

Bas Kes Makinası Kullanım Alanları

Etiket Baskı Makinasının Özellikleri

Askar etiket tarafından satılan etiket üretim makineleri optik kesim özelliğine sahip olduğundan tam otomatik olarak dijital kesim yapabilmektedir.

Alacağınız Bas Kes Makinası ya da Makine Seti ile etiket, damla etiket, anahtarlık üretebilecek; folyo, kuşe kağıt, karton, ince kumaş, ısı transfer malzemesi ve her türlü tabela yönlendirme yazısı kesimi yapabileceksiniz.

Ufak boyutuna rağmen bu BasKes Makinesi ile oldukça hızlı ve milimetrik kesimler yapabileceksiniz.

 

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen

sticker baskı makinası fiyatları
bas kes makinası fiyatları
bas kes plotter
etiket baskısı nasıl yapılır

vb. tüm sorularınızın cevapları için iletişim sayfamızdaki numaradan ya da mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.