Etiket Çözüm Merkeziniz

Etiket… sticker… karton etiket… arasındaki farklar nelerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok kişi aynı şeyi ifade etmek için etiket… sticker… karton etiket… terimlerini kullanır. Bu genellikle bir sorun değildir, ancak eskiden beri süregelen yaygın bir yanlış adlandırmadır. Müşterilerimizin ne anlama geldiğini netleştirmeye ve doğru ürünü aldıklarından emin olmaya her zaman yardımcı oluyoruz.

Bazı karışıklıkları ortadan kaldırmak umuduyla, bu üç kelime arasında ayrım yapmak için bazı yararlı tanımlar:

  • Etiket kalıp kesilmiş plastikler, kağıtlar, metaller veya kaplara veya yüzeylere yapıştırılabilen diğer malzemelerdir. Etiketler bilgi taşır ve bu tür yüzeyler için özel olarak oluşturulabilir. Bizim imalatımız bu şekıldedir.
  • Karton etiket yapışkansız etiketlerdir. Bağlama veya asma gibi yöntemler ile ürünlere bağlanırlar. Bazen bir yapıştırıcı belirli bir uygulama için işe yaramaz.
  • sticker çoğunlukla eğlence amaçlı kullanılan emtia belirteçleridir. Bunlar arasında “Yeni Oy Verdim” veya “Benim Adım” gibi şeyler var – bu tarz ürünlerde genellikle kağıt, çok dayanıklı değil ve üretilmesi pahalı olmadıkları için büyük miktarlarda üretiliyor.

Bu oldukça yaygın hatalar için kesinlikle müşterilerimizin hiçbirini hatalı görmüyoruz. Müşterilerimizi doğru yonlendiren uzmanlarımız işlerine dikkat ediyorlar.