Etiket Çözüm Merkeziniz

Folyo Etiket Malzemeleri – Dikkate Alınması Gereken 3 Neden

Folyo etiket malzemeleri. Kayıtlar söz konusu olduğunda bir klasik, aynı zamanda etiketler söz konusu olduğunda modern çok amaçlı bir malzeme. Folyo etiket malzemeleri, onları bir sonraki etiketleme projeniz için tekrar tercih etmenizi gerektirecek üç faydalı neden: uygunluk, dayanıklılık ve düşük maliyetleri.

Etkileyici Uygunluk

Marka, seri numarası, parça numarası ve kıvrımlı gri metal yüzeye yapıştırılmış servis tarihi bulunan yeşil, beyaz ve sarı etiket

folyo etiketlerin en büyük yararı, kavisli yüzeylere gayet iyi yapışabilmeleridir. Yüksek uyumluluk seviyeleri onları tankları ve varilleri, araçları ve inşaat / tarım ekipmanlarını etiketlemek için ideal bir seçenek haline getirir. “Vinil yüz stoğuna sahip bir etiket, uygulandığı yüzey birden fazla yöne kavisli olduğunda idealdir”, Etiket departmanımız şunları söylüyor: “Vinilin uygun özellikleri, etiketin kavisli yüzeye yapışmasına yardımcı olur ve zamanla kalkmasını önler”.

Dış Mekan Dayanıklılığı

Dış ortamlar çeşitli zorlayıcı faktörler sahiptir. Etiketler sıcaklık dalgalanmasından, kimyasallara maruz kalsa dahi yine de kirli yüzeylere yapışamalıdır. UV ışınlarına dayanıklı ve su geçirmez olmasının yanı sıra, vinil değişen sıcaklıklardan ödün vermeden dayanabilir, ve malzeme türüne göre -10 santigrat dereceden +70 santigrat derecelere kadar yüksek sıcaklıklarda güvenilir bir şekilde yapışırlar. folyo malzeme seçeneklerimizin hepsi farklı dış mekan ömürlerine sahiptir, ancak genellikle 1-4 yıl dış mekan maruziyeti için derecelendirilmiştir.

Uygun Maliyetli

Dış mekan uygulamaları için önerilen son derece dayanıklı malzemeler tabiki farklı fiyat etiketi ile birlikte gelir. Ancak uygun bir folyo seçimi ile ihtiyacınız olan dayanıklılığı sağlayabilir. Polyester alternatiflerine kıyasla folyo daha ekonomik bir seçenektir.

 

Etiket firması olarak ileri teknolojik makina parkurumuz  ile müşterilerimize; şeffaf etiket, içten yapıştırmalı etiket, opak etiket, pvc etiket, folyo etiket, altın yaldız etiket, gümüş yaldız etiket, çeşitlerimiz ile en iyi tasarım ve etiket baskı hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ya da fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.