Etiket Çözüm Merkeziniz

 

 

folyo baskılı etiket

 

Folyo etiket ;  Beyaz, şeffaf, altın ve gümüş renklerde olup suya neme ve uv ışınlarına karşı oldukça dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir.

folyo etiket üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. Etiketin kesimlerinde sağa sola kaymalar olmaz oldukça kaliteli kesimler yapıyoruz. Naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz, uzun ömürlüdür.bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Folyo etiketin kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Folyo etiket ürünleri etiketler arasında bazı özellikleri nedeni ile tercih edilen etiket seçeneklerinden biridir. Etiketler çalışma hayatı içerisinde, günlük hayatta, bilgi vermek ya da tanıtım yapmak gibi birçok farklı amaçla kullanılır. Bir markanın tanıtımı için kullanılan folyo etiketlerden tutun da ürünler hakkında bilgi veren folyo etiketlere kadar birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Günümüz dünyasında reklamın ne kadar önemli olduğu tüm sektörler tarafından bilinir. Promosyon ürünlerin üzerine koyulan etiketlerden tutun da markaların kendi sattıkları ürünlerin üzerine koydukları etiketlere her birinde ufak bir marka adı ya da logosu marka tanıtımını sağlayan uzun ömürlü yöntemlerden biri olarak değerlendirilmektedir. Peki Folyo etiket nedir? Folyo etiket özellikleri ve kullanım alanları nelerdir? Etiket çeşitleri nelerdir? Etiket firması tercih ederken nelere dikkat edilmelidir? Folyo etiket fiyatları ne kadar?

Folyo Etiket Nedir?

Folyo etiket bazı renk seçeneklerine sahip olan oldukça dayanıklı bir etiket türü olarak bilinir.  Dayanıklı olmasının yanı sıra naylon esaslı olması nedeni ile suya karşı da bozulma yapmaz. Folyo etiketin kimya alanında kullanılan diğer adı da poli vinil klorür (PVC) olarak biliniyor.  Folyo etiketler beyaz, şeffaf, altın ve gümüş renk seçenekleri ile üretilmektedir. Bu seçenekler kapsamında istediğiniz model ve logoyu tasarıma dahil edebilirsiniz. Tasarım süreci etiketler basılmadan önce gerçekleştirilen ve mutlaka müşteri onayı ile basıma başlanan bir süreçtir. Etiketlerin basılması ve hazırlanması süreci her hali ile uzmanlık ister. Etiket yapılırken gerçekleştirilen aşamalarda etiket çeşidine göre farklılık olmakla birlikte her adımda kontrol ve düzenleme yapılır. Böylece etiketlerde kayma ya da tasarımın talep edilen renkler dışında yapılması gibi sorunlar ortaya çıkmaz.

Folyo etiket belli kalıplara sahip olan bir etiket türüdür. Beyaz, altın, gümüş ya da şeffaf renklere sahip olmakla birlikte üzerine farklı tasarımlar da yapılabilmektedir.

Folyo Etiket Özellikleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Folyo etiket özellikleri kendisini tercih edilen etiket türü olarak belirleyen en büyük faktördür. Etiketler birbirinden farklı niteliklere sahiptir. Her bir etiket türünün hitap ettiği alan farklı olabilmektedir. Bu nedenle folyo etiketlerin kullanım alanları doğru kavranarak ürünler için tercih edilmelidir. Folyo etiketler suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir.

Folyo etiketler birden fazla kullanım alanına sahiptir. Bir folyo etiketi hem marka tanıtımlarında hem de birbirinden farklı sektörlerde kullanabilirsiniz. Günümüzde marka tanıtımı yapmak sektörde var olabilmek için zorunlu şartlardan biri olarak görülüyor. Sektörde var olan markaların çokluğu ve rekabetin hızlı olması firmaları marka tanıtımı yapmaya zorunlu hale getirebilir. Marka tanıtım yapmak için tercih edilen etiketler birçok yönden çok işlevlidir. Satılan bir ürünün özelliklerini ifade etmek için kullanılan etiketlerden tutun da marka tanıtımı yapmak için logolu olarak kullanılan etiketlere kadar her bir etiket ürünü markanın görünürlüğünü arttırmayı başarır. İnsanların iki marka arasında tercih yaparken dikkat ettiği birçok husus bulunur. Bu tercih imkanları beraberinde insanların daha çok gördükleri markayı tercih ettiklerini göstermekte. Yapılan araştırmalar insanların bir tercih yaparken adını daha sık duydukları markalara yöneldiğini söylüyor. Bu nedenle tanıtım yapmak sektörde var olmak ve rakiplerin önüne geçmek için elzem olarak görülür.

Folyo Etiket Çeşitleri

Opak baskılı folyo etiketler

Şeffaf baskılı folyo etiketler

Altın yaldız baskılı folyo etiketler

Gümüş yaldız baskılı folyo etiketler

Metalik ve opak folyo etiketler lüks ve estetik odaklı markalarla eş anlamlıdır. Bir dizi temizlik hijyen, güzellik ve kozmetik markalarının, ürünlerine marka mesajlarını iletmek için metalik etiketler kullandığını göreceksiniz. Etiketlerinizin ve çıkartmalarınızın ürününüze, ambalajınıza veya promosyon ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yazdırılabilmesini sağlamak için çeşitli stok kesiciler sunuyoruz. Ayrıca, baskıları kolay ve uygun maliyetli hale getirmek için benzersiz folyo kesicileri kullanıyoruz. Başlaıca kullanım sektörleri aşağıdaki gibidir.

Teknik Servisler & Kimya & Kozmetik & Otomotiv & Makina & İlaç & Hırdavat & Endüstri & Beyaz Eşya Ve Daha Bir Çok sektörün Ürün Etiketlenmesinde Kullanılır.

Etiket Firması Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Etiket firması tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus bulunur. Etiket basım işlemlerinin yapıldığı yer, ham madde kullanımı, basım süreci ve benzeri konularda dikkat edilmesi gerekir. Bunların yanı sıra firmaların hizmet politikaları da dikkate değer konulardan bir diğeridir. Etiket firması olarak verilen hizmetlerde bazı firmalar müşterilerin minimum sipariş tutarının altında sipariş kabul etmez. Bu durum alıcıların ihtiyaç duyduklarından fazla ürün satın almak zorunda kalmalarına neden olur. Böyle durumlar müşteri memnuniyetini olumsuz etkiler. Bünyemizde verilen hizmetler beraberinde müşterilerin talep ettikleri ölçüde ürün sipariş edebilmelerini olanaklı kılar. Böylece müşteriler ister 1 adet isterse 1000 adet sipariş verebilir. Firmamız bünyesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası beraberinde hem bütçe dostu hizmeti hem de hızlı teslimatı olanaklı kılar. Ürün üretim alanlarımızda gerçekleşen her bir üretim işleminde düzenli olarak kontrol sağlanır. Kontrol edilen ürünler beraberinde tasarımda kayma, baskı sürecinde sorun gibi olumsuz durumların ortaya çıkmasını engeller.

Folyo Etiket Fiyatları Ne Kadar?

Folyo etiket fiyatları 2020 yılında belirlenirken dikkat edilen bazı hususlar bulunmaktadır. Folyo etiketlerin ne kadar basılacağı, ürünün ham maddesi, üretim süreci ve tasarım süreci gibi hususlar etiket fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Bünyemizde kullanılan her etiket ham maddesi birinci kalite malzemeden tercih edilmektedir.  Bununla birlikte etiket fiyatları hakkında tek bir fiyat tablosu bulunmamaktadır. Bu durum etiket fiyatları hakkında merak edilenlerin yanıtsız bırakılacağı anlamına gelmez. Ürün fiyatları firmamız tarafından bütçe dostu fiyat garantisi ile düzenlenir. Folyo etiket üretimi sırasında kullanılan makinelerin her biri de aynı şekilde son teknoloji cihazlardan oluşmaktadır. Etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve etiket üretim süreci hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Etiket üretimi konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden faydalanmak için kurumsal web sitemizi inceleyebilir ya da doğrudan iletişim hattı ile yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

 

Folyo etiket Tasarım Örnekleri

Ürettiğimiz Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Folyo Etiketler

 

 

 

Altın Yaldızlı Folyo Sticker Altın Yaldızlı Folyo Label Altın Yaldızlı Folyo Sticker Altın Yaldızlı Folyo Sticker Baskı

 

 

 

 

× Sipariş Verin.