Etiket Çözüm Merkeziniz

 

 

folyo baskılı etiket

 

Folyo etiket ;  Beyaz, şeffaf, altın ve gümüş renklerde olup suya neme ve uv ışınlarına karşı oldukça dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir.

folyo etiket üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. Etiketin kesimlerinde sağa sola kaymalar olmaz oldukça kaliteli kesimler yapıyoruz. Naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz, uzun ömürlüdür.bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Folyo etiketin kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Folyo Etiket Çeşitleri

Opak baskılı folyo etiketler

Şeffaf baskılı folyo etiketler

Altın yaldız baskılı folyo etiketler

Gümüş yaldız baskılı folyo etiketler

Folyo Etiketin Kullanım Alanları

Metalik ve opak folyo etiketler lüks ve estetik odaklı markalarla eş anlamlıdır. Bir dizi temizlik hijyen, güzellik ve kozmetik markalarının, ürünlerine marka mesajlarını iletmek için metalik etiketler kullandığını göreceksiniz.

Etiketlerinizin ve çıkartmalarınızın ürününüze, ambalajınıza veya promosyon ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yazdırılabilmesini sağlamak için çeşitli stok kesiciler sunuyoruz. Ayrıca, baskıları kolay ve uygun maliyetli hale getirmek için benzersiz folyo kesicileri kullanıyoruz. Başlaıca kullanım sektörleri aşağıdaki gibidir.

Teknik Servisler & Kimya & Kozmetik & Otomotiv & Makina & İlaç & Hırdavat & Endüstri & Beyaz Eşya Ve Daha Bir Çok sektörün Ürün Etiketlenmesinde Kullanılır.

Folyo etiket Tasarım Örnekleri

Ürettiğimiz Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Folyo Etiketler