Etiket Tasarımları İle Markanızı Ön Plana Çıkarın

Tüm etiket cinsleri piyasadaki en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır. Farklı ve özel etiket tasarımları ile markanızı ön plana çıkarın. Şirket yada firma logonuzun değerini ve kalitesini iyi bir etiket tasarımı ile gösterebilirsiniz. Yıllardır etiket tasarımı ve üretimi gerçekleştirilen işletmemizde hızlı ve tam amaca uygun tasarımlar yapılmaktadır. Tasarım ve üretimlerinizi profesyonellere bırakarak ihtiyacınıza uygun etiket tasarımları tarafımızca yapılmaktadır.

Yüzlerce firma referanslarımız ile günümüzde binlerce başarılı projede askar etiket imzamız bulunmaktadır. İhtiyacınız olabilecek tüm etiket tasarımları işletmemiz de tasarlanmaktadır.

Etiket Yaptırmanın Önemi

Her firmanın marka değerini arttırmak için bir çok önemli unsurları bulunmaktadır. Etiket yaptırmanın önemi bir çok durumdan daha önemlidir. Etiket bir firmanın kalitesini en iyi şekilde göstermesi ile bilinmektedir. Hayalinizdeki etiket tasarımı Askar etiket işletmemizde tam istediğiniz şekilde üretilmektedir.

Çeşit çeşit bulunan etiketler için aklınızda bir fikir bulunmuyor ve destek almak istediğinizde iletişime geçerek hemen bilgi alabilirsiniz.

  1. Opak etiket
  2. Pvc etiket
  3. Şeffaf etiket

gibi onlarca çeşidi bulunan etiket cinsleri isteğinize uygun ve en iyi fiyatlar ile üretilmektedir.

İçten Yapışkanlı Etiket

İçten Yapışkanlı Etiket, pvc esaslı malzemeden olup şeffaf ve beyaz renkte üretim yapılabilmektedir.örneğin arabaların iç camlarına yapıştırılan içten yapışkanlı etiket bunlara örnektir.

Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılarak suya ve uv ışınlarına dayanıklı olarak üretilmektedir.

Naylon esaslıdır su temasında ıslanma ve terleme yapmaz.

Uzun ömürlü içten yapışkanlı etiket satın almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilir ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır etiket sektöründe üretimler gerçekleştirerek kusursuz çalışmalar ortaya çıkartmaktadır. Tamamiyle özgün ve istediğinize göre tasarımlar en kaliteli malzemeler ile üretilmektedir.

Şeffaf Etiket

Şeffaf EtiketŞeffaf Etiket : pvc esaslı malzemeden üretilen ve yapıştığı yuzeyın de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir.

Şeffaf Etiket normal ve içten yapışkanlı olarak üretim yapılabilmektedir. Suya ve uv ışınlarına dayanıklı dır.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan şeffaf etiket modelleri ile yıllardır sektör hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz yada yıpranma oluşturmamaktadır.

Askar etiket firmamız Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştiren firma olmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir.

Şeffaf Etiket Dayanıklılığı

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız tamamiyle etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamiyle kaliteli malzemeler ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamiyle markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Şeffaf olmasından ötürü yapıştırılan bölge tamamiyle net bir şekilde gözükmektedir. Bu sebeple kullanılan yapışkanın kaliteli olması tercih edilerek görüntüyü bozmamasına çok önem gösterilmektedir.

Tüm etiket cinslerinde tarafımızca yapılan testlerde başarılı olduğu taktirde teslim edilmektedir. Askar etiket firmamızın bugünlere büyüyerek gelmesindeki en büyük sebep üstlenmiş olduğu etiket üretimlerini kusursuz şekilde teslim etmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Pvc Etiket

Pvc Etiket

pvc etiket : Beyaz ve şeffaf renklerde olup suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimiz dir.

üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir.etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar

yapıyoruz.kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Altın Yaldız Etiket

Altın Yaldız EtiketAltın Yaldız Etiket; metal esaslı metal görünümlü pvc malzemeden üretim yapılır. altın renk görunume sahiptir suya ve uv ışınlarına dayanıklıdır.ismini de buradan alır.üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir kolay olarak. etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
metalik yapıdadır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.

Gümüş Yaldız Etiket

gümüş yaldız etiketGümüş Yaldız Etiket :metal esaslı metal görünümlü pvc malzemeden üretim yapılır. gümüş renk görunume sahiptir suya ve uv ışınlarına dayanıklıdır.ismini de buradan alır.
üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir cmyk olarak. etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
metalik yapıdadır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Gelin gümüş yaldız etiketiniz bizde olsun.

Folyo Baskılı Etiket

folyo baskılı etiket

folyo baskılı etiket ;  Beyaz ve şeffaf renklerde olup suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir.

folyo baskılı etiket üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Bu folyo etiketkimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Çıkartma Etiketi

Çıkartma Etiketi  kağıt eçıkartma etiketisaslı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir .Kağıt çıkartma olarak üretim yapılıyor.Çıkartma Etiket üzerine her renk baskı uygulana bilmektedir. Etiket kesimlerinde kayma olmadan oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.

Tanıtım Etiketi

Tanıtım EtiketiTanıtım Etiketi :  kağıt ve pvc esaslı malzemeden üretilen etiket olup,ürünlerin detay tanıtımlarını yapmak amaçlı yapılan etiket çeşidimizdir.

üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir cmyk olarak.Tanıtım etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.