Etiket Çözüm Merkeziniz

 

 

Gümüş Yaldızlı Opak Etiket

 

 

Gümüş Yaldızlı Opak Etiket ;  suya, neme ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir. Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Gümüş yaldızlı opak etiketin üretiminde kaliteli baskı ve hassas kesimler yaparak ideal kalitede gümüş yaldızlı opak etiket baskılar elde ediyoruz. Naylon esaslıdır su  temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.

 

Herhangi bir aracı kullanmadan tamamıyla kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz kusursuz tasarımlara uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Etiket ve etiket çeşitlerinin her türlü iş alanında kullanması zorunlu hale geldiği bugünlerde ihtiyacınız olabilecek tüm çeşitlere işletmemiz den ulaşabilirsiniz.

Gümüş yaldızlı opak etiket üretiminde üç ana unsurdan taviz vermiyoruz. kaliteli baskılar hassas etiket kesimleri ve en uygun fiyat anlayışımız ile uzun yıllara dayanan çalışmalar hedefliyoruz.

 

Parlak ve tercihe göre mat bir yüzeye sahip olan opak etiketler, plastik bazlı, pürüzsüz  etiket çeşitleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Gümüş yaldızlı opak etiketler; ışığa, sürtünmeye, suya, neme, dayanıklı, kolay yırtılmayan etiketler olarak üretimi yapılmaktadır. Dış ortamlar şartlarında ve iç ortam koşullarında kullanıma en uygun etiket cinsidir. Her çeşit etkene dayanıklı ve kolay kolay zarar görmeyen bu etiketleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Etiketler arasında en iyi olanlardan biri olarak da adlandırılan bu etiketler piyasada en uygun rakamlar ile firmamızdan sahip olabilirsiniz.

 

Plastik bazlı etiketler grubu olarak adlandırılmakta ve ısı, nem, su gibi etkenlerinde teması halinde bozulma, yıpranma göstermemektedir. Ciddi anlamda dayanıklı olması için testler esnasında ışık ve ısıya maruz bırakılarak dayanıklılığı ölçülmektedir.

Gümüş yaldızlı opak etiketler esneme ve zorlama gibi durumlar haricinde yırtılmaz ve işlevini kaybetmez. Baskılı ve baskısız opak etiketler gibi ihtiyaçlarınızda istenilen renk, ebat ve tasarımlar tarafımızca kusursuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızda gümüş yaldızlı opak etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Opak Etiket Özellikleri Nelerdir?

Opak etiket özellikleri ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Günümüzde sadece pazarlama sektöründe değil aynı zamanda birçok sektörde de kullanılan opak etiketler her yönden kullanışlı ürünlerdir. Opak etiketlerin en çok bilinen özelliklerinden biride hem mat hem de parlak bir yüzeye sahip olmasıdır.

Gümüş yaldızlı opak etiketler yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre dayanıklı olmasının artılarından faydalanmak mümkündür. Kimi zaman marka tanıtımlarında kimi zaman da iş temposunda kullanılan bu ürünler ile tanıtımlar çok daha uzun ömürlü olurken iş temposu daha hızlı akabilmektedir. Gümüş yaldızlı opak etiket ıslanma, aşırı neme, güneş ışığına ve suya karşı dayanıklıdır. Bu denli dayanıklı olan opak etiket ürünleri ile birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle dış dünyada ortaya çıkan hava koşullarının değişmesinden tutun da çevre şartlarına kadar birçok alanda opak etiket kullanımı dayanıklılığı nedeni ile tercih edilir. Kolay kolay zarar görmeyen yapısı ve dayanıklı ürünleri sayesinde birçok alanda etkin olarak kullanılmaktadır. Opak etiketler aynı zamanda plastik bazlı etiketler olarak da bilinmektedir. Dayanıklı olması nedeni ile tercih edilen bu etiketler zamanla esneme yapmaz.

Gümüş Yaldızlı Opak Etiket Baskıları ve Çeşitleri

  • Üretiminde adet sınırlaması bulunmamaktadır.
  • İstenilen ebatlarda üretilebilmektedir.
  • Suya, neme ve ısıya karşı dayanıklı yapısı vardır.
  • Bir çok yüzeye uygulama imkanı vardır.
  • Opak etiket dijital veya ofset basılarak iyi bir görünümde olması sağlanmaktadır.
  • Tercihinize göre dilediğiniz renklerde ve tasarımlarda üretilmektedir.
  • Kişiye yada firmaya özel logo tasarımı ile beraber üretim gerçekleştirilmektedir.

Gümüş Yaldızlı Opak Etiketler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Opak etiket kullanım alanı bir hayli geniştir. Bu durum iç ve dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması sebebi iledir. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olması nedeni ile sürekli tercih edilir. Gümüş yaldızlı opak etiketlerin talep edilen her ölçü ve baskı seçeneği ile birlikte üretilebiliyor olması tercih edilmesinin ana nedenlerinden biridir.

Bir markanın kendini tanıtması ürettiklerinin kalitesine bağlı olarak gerçekleşir. Promosyon sektörünün günümüzde ne kadar yaygın olduğu herkes tarafından bilinir. Promosyon olarak verilen ürünlere yapıştırılan gümüş yaldızlı opak etiketler zamana karşı bir hayli dayanıklı olduğu için marka tanıtımında da tercih edilmektedir. Firmamız tarafından verilen gümüş yaldızlı opak etiket ürün hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir. Böylece müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulan ürünler en kısa sürede teslim edilir. Satın alma esnasında baskı durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Baskı seçenekleri arasından firma için en uygun baskı seçeneği ile birlikte etiketlerin kullanılacağı ürünler için uygun tasarımlar oluşturulması gerekir. Firmamız bünyesinde ve alanında deneyim kazanmış uzman tasarımcı çalışanlar ile talep ettiğiniz her türlü tasarıma ulaşmanız mümkündür.

 

Gümüş Yaldızlı Opak Etiket Fiyatları Nedir?

Etiket fiyatları, müşteriler tarafından sıklıkla sorgulanan hususlardan biri olarak değerlendirilir. Etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Etiketler farklı niteliklere sahip oldukları için fiyat konusunda da farklılaşma olur. Bu nedenle etiket fiyatları hakkında tek bir fiyat tablosu bulunmamaktadır. Firmamız tarafından sağlanan tüm etiket ürün üretimi hizmetlerinde müşteri memnuniyeti önceleklidir. Böylece müşteriler için bütçe dostu uygun fiyatlar ile etiket satın almak olanaklı hale gelmektedir. Firmamız tarafından verilen hangi hizmeti tercih ederseniz edin baskı sürecinden tutun da tasarımın oluşturulmasına kadar istediğiniz her adımda destek almanız mümkündür. Markalar için uygun tasarımlar yapıldıktan sonra baskı süreci bir hayli hızlı gerçekleşmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji baskı araçları sayesinde güvenilir, hızlı ve aksamayan bir hizmet vermekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız son teknoloji araçlarımız ve bilgi birikimimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

× Sipariş Verin.