Hakkımızda

hakkımızda

HAKKIMIZDA

            1999 yılında İstanbul da kurulan Askar Etiket, sadece etiket alanında çok geniş çalışma biçimiyle bir mühendislik  çalışma başlatmış ve kısa bir zamanda bu özel etiket üretiminde en üst seviyeleri hedeflemiştir.

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti esas alınarak gerçekleştirdiği işlerle müşterilerine büyük güven aşılamıştır. Güven eksenli yürütülen işler neticesinde şirketin müşteri portföyü sürekli artmış ve piyasasındaki liderlik iddiasını güçlendirmiştir.

Bünyesindeki Makine Mühendisi, Elektronik Mühendisi ve Kimya Mühendisiyle sürekli yenilenmeyi hedef alan, müşteri memnuniyetli, güven eksenli firma, aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir.

Yapılan tüm işler mühendislerin koordinatörlüğünde büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Eğer işlerinizin zamanında ve istediğiniz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız bize ulaşın…

Vizyonumuz

bulunduğumuz coğrafyada etiket sektöründe ve yönetim anlayışında, dinamik ve cıddı ar-ge yatırımlarıyla kendını yenıleyebılen marka bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünleri en yüksek kalite standartlarında zamanında teslım eden, çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnuniyet sahibi müşteri kitlesi oluşturmaktır.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.