Etiket Çözüm Merkeziniz

Herhangi bir aracı kullanmadan tamamiyle kendi ekip bünyemizde gerçekleştirdiğimiz kusursuz tasarımlara uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Etiket her iş yerinin kullanmasının mecbur hale geldiği bugünlerde ihtiyacınız olabilecek tüm çeşitlere işletmemiz den ulaşabilirsiniz. opak etiket ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabileceğiniz Askar etiket firmamız istenilen ölçülerde ve tam anlamıyla amaca uygun tasarımlar gerçekleştirilmektedir.

 

opak etiketParlak bir yüzeye sahip olan opak etiket, plastik bazlı, pürüzsüz ve ribon baskısına uygun olarak üretilen etiket çeşitleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Etiketlerde kullanılan barkod ve karekodlar opak etiketin yüzeyinin parlak olması sebebi ile ışığı yansıtabildiği için cihazların okumasını kolaylaştırmaktadır. Opak etiketler; ışığa, sürtünmeye, suya, neme, dayanıklı, kolay yırtılmayan etiketler olarak üretimi yapılmaktadır. Üzerine her renk baskı uygulanabilir.

Dış ortamlarda kullanıma en uygun etiket cinsi dir. Her çeşit etkene dayanıklı ve kolay kolay zarar görmeyen bu etiketleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Etiketler arasında en iyi olanlardan biri olarak da adlandırılan bu etiketler piyasada en uygun rakamlar ile firmamızdan sahip olabilirsiniz.

 

Plastik bazlı etiketler grubu olarak adlandırılmakta ve ısı, nem, su gibi etkenlerinde teması halinde bozulma, yıpranma göstermemektedir. Ciddi anlamda dayanıklı olması için testler esnasında ışık ve ısıya maruz bırakılarak dayanıklılığı ölçülmektedir.

Opak etiketler esneme ve zorlama gibi durumlar haricinde yırtılmaz ve işlevini kaybetmez. Baskılı ve baskısız opak etiketler gibi ihtiyaçlarınızda istenilen renk, ebat ve tasarımlar tarafımızca kusursuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Askar etiket firmamızda opak etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Opak Etiket Özellikleri Nelerdir?

Opak etiket özellikleri ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Günümüzde sadece pazarlama sektöründe değil aynı zamanda birçok sektörde de kullanılan opak etiketler her yönden kullanışlı ürünlerdir. Opak etiketlerin en çok bilinen özelliklerinden biride hem mat hemde parlak bir yüzeye sahip olmasıdır.

Opak etiketler yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre dayanıklı olmasının artılarından faydalanmak mümkündür. Kimi zaman marka tanıtımlarında kimi zaman da iş temposunda kullanılan bu ürünler ile tanıtımlar çok daha uzun ömürlü olurken iş temposu daha hızlı akabilmektedir. Barkod okumayı kolaylaştıran etiket sistemi aynı zamanda ıslanma, aşırı neme, güneş ışığına ve suya karşı dayanıklıdır. Bu denli dayanıklı olan opak etiket ürünleri ile birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle dış dünyada ortaya çıkan hava koşullarının değişmesinden tutun da çevre şartlarına kadar birçok alanda opak etiket kullanımı dayanıklılığı nedeni ile tercih edilir. Kolay kolay zarar görmeyen yapısı ve dayanıklı ürünleri sayesinde birçok alanda etkin olarak kullanılmaktadır. Opak etiketler aynı zamanda plastik bazlı etiketler olarak da bilinmektedir. Dayanıklı olması nedeni ile tercih edilen bu etiketler zamanla esneme yapmaz.

Opak Etiket Baskıları ve Çeşitleri

  • Üretiminde adet sınırlaması bulunmamaktadır.
  • İstenilen ebatlarda üretilebilmektedir.
  • Suya, neme ve ısıya karşı dayanıklı yapısı vardır.
  • Bir çok yüzeye uygulama imkanı vardır.
  • Opak etiket dijital veya ofset basılarak iyi bir görünümde olması sağlanmaktadır.
  • Tercihinize göre dilediğiniz renklerde ve tasarımlarda üretilmektedir.
  • Kişiye yada firmaya özel logo tasarımı ile beraber üretim gerçekleştirilmektedir.

Beyaz renkte olup, suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşididir.

Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Opak etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılabiliyor. Naylon esaslı olmasından kaynaklı su temasında ıslanma yapmaz ve uzun ömürlüdür.

Opak Etiketler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Opak etiket kullanım alanı bir hayli geniştir. Opak etiket kullanımını geniş bir alana yayan ise daha önce de belirtildiği gibi dayanıklı olmasıdır. Barkod sistemi ile çalışan birçok sektörde opak etiket barkod okuma işleminin doğru ve daha hızlı olması için tercih edilir. Zorlu hava şartlarında çalışan kargo şirketi gibi farklı şirketler de ürünü dayanıklı olması nedeni ile sürekli tercih ederler. Opak etiketlerin talep edilen her ölçü ve baskı seçeneği ile birlikte üretilebiliyor olması tercih edilmesinin ana nedenlerinden biridir.

Bir markanın kendini tanıtması ürettiklerinin kalitesine bağlı olarak gerçekleşir. Promosyon sektörünün günümüzde ne kadar yaygın olduğu herkes tarafından bilinir. Promosyon olarak verilen ürünlere yapıştırılan opak etiketler zamana karşı bir hayli dayanıklı olduğu için marka tanıtımında da tercih edilmektedir. Firmamız tarafından verilen opak etiket ürün hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir. Böylece müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulan ürünler en kısa sürede teslim edilir. Opak etiket satın alırken baskı durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Baskı seçenekleri arasından firma için en uygun baskı seçeneği ile birlikte etiketlerin kullanılacağı ürünler için uygun tasarımlar oluşturulması gerekir. Firmamız bünyesinde çalışan alanında deneyim kazanmış uzman tasarımcı çalışanlar ile talep ettiğiniz her türlü tasarıma ulaşmanız mümkün.

Opak Etiket Baskı Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Opak etiket baskı süreci birçok aşamayı barındıran bir süreçtir. Öncelikle baskı sürecinde müşterinin talep ettiği kadar ürün baskıya alınır. Opak etiket üretimi konusunda birçok firma belli alt sınırlar dahilinde sipariş almaktadır. Bu durum az miktarda etikete ihtiyacı olan müşterileri ihtiyaçlarından fazla ürün almaya mecbur edebilmektedir. Bünyemizde verilen tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti öncelenir. Böylece müşterilerin memnun kalarak tekrar aynı hizmeti talep edecekleri güvenilir bir firmaya sahip olmaları olanaklı hale gelir. Opak etiket baskı sürecinde müşteri ister bir adet ister on bin adet ürün sipariş etsin tamamı ile siparişe uygun üretim yapılır. Böylece müşterilerin ihtiyaç duyduklarından fazla ürün satın alması gerekmez. Opak etiket baskı sürecinde ham madde üzerine yapılan baskılar son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri tarafından istenen renk, desen ve baskı hazırlanarak tasarım onayı alınır. Müşteri tarafından verilen onay sonrasında tasarım baskıya gider. Opak etiketler son halini alana kadar her adımda alanında uzman personellerimiz tarafından kontrol sağlanır. Etiketlerde baskının kayması ya da taşması gibi durumlar söz konusu olmadan sözü verilen hizmet yine söz verilen zaman dilimi içerisinde müşteriye teslim edilir. Opak etiketler birçok yüzeye uygulanabilen çok yönlü etiketlerdir. Bu nedenle etiket tercih ederken opak etiket tercih eden bir kitle de bulunmaktadır.

Etiket Fiyatları Nedir?

Etiket fiyatları, müşteriler tarafından sıklıkla sorgulanan hususlardan biri olarak değerlendirilir. Etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Etiketler farklı niteliklere sahip oldukları için fiyat konusunda da farklılaşma olur. Bu nedenle etiket fiyatları hakkında tek bir fiyat tablosu bulunmamaktadır. Firmamız tarafından sağlanan tüm etiket ürün üretimi hizmetlerinde müşteri memnuniyeti öncelenir. Böylece müşteriler için bütçe dostu uygun fiyatlar ile etiket satın almak olanaklı hale gelmektedir. Firmamız tarafından verilen hangi hizmeti tercih ederseniz edin baskı sürecinden tutun da tasarımın oluşturulmasına kadar istediğiniz her adımda destek almanız mümkündür. Markalar için uygun tasarımlar yapıldıktan sonra baskı süreci bir hayli hızlı gerçekleşmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji baskı araçları sayesinde güvenilir, hızlı ve aksamayan bir hizmet vermekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız son teknoloji araçlarımız ve bilgi birikimimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.