Etiket Çözüm Merkeziniz

İhtiyacınız olan ölçülerde ve adette tasarımı gerçekleştirilen opak etiket firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Etiket ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabileceğiniz Askar etiket firmamız istenilen ölçülerde ve tam anlamıyla amaca uygun tasarımlar gerçekleştirilmektedir.

Ham madde olarak opak polipropilen kısa adı opak pp kullanılmasından ötürü sert bir yapısı bulunmaktadır. Plastik bazlı etiketler grubu olarak adlandırılmakta ve ısı, nem, su gibi etkenlerinde teması halinde bozulma, yıpranma göstermemektedir. Ciddi anlamda dayanıklı olması için testler esnasında ışık ve ısıya maruz bırakılarak dayanıklılığı ölçülmektedir.

Opak etiketler esneme ve zorlama gibi durumlar haricinde yırtılmaz ve işlevini kaybetmez. Baskısız opak etiketler yada baskılı opak etiket gibi ihtiyaçlarınızda istenilen renk, ebat ve tasarımlar tarafımızca kusursuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Askar etiket firmamızda opak etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Opak Etiket

Herhangi bir aracı kullanmadan tamamiyle kendi ekip bünyemizde gerçekleştirdiğimiz kusursuz tasarımlara uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Etiket her iş yerinin kullanmasının mecbur hale geldiği bugünlerde ihtiyacınız olabilecek tüm çeşitlere işletmemiz den ulaşabilirsiniz.

opak etiketParlak bir yüzeye sahip, plastik bazlı, pürüzsüz ve ribon baskısına uygun olarak üretilen etiket çeşitleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Etiketlerde kullanılan barkod ve karekodlar opak etiketin yüzeyinin parlak olması sebebi ile ışığı yansıtabildiği için cihazların okumasını kolaylaştırmaktadır. Opak etiketler; ışığa, sürtünmeye, suya, neme, dayanıklı, kolay yırtılmayan etiketler olarak üretimi yapılmaktadır. Üzerine her renk baskı uygulanabilir.

Dış ortamlarda kullanıma en uygun etiket cinsi opak etiket olmaktadır. Her çeşit etkene dayanıklı ve kolay kolay zarar görmeyen bu etiketleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Etiketler arasında en iyi olanlardan biri olarak da adlandırılan bu etiketler piyasada en uygun rakamlar ile firmamızdan sahip olabilirsiniz.

Opak Etiket Baskıları ve Çeşitleri

  • Üretiminde adet sınırlaması bulunmamaktadır.
  • İstenilen ebatlarda üretilebilmektedir.
  • Suya, neme ve ısıya karşı dayanıklı yapısı vardır.
  • Bir çok yüzeye uygulama imkanı vardır.
  • Şeffaf etiket dijital veya ofset basılarak iyi bir görünümde olması sağlanmaktadır.
  • Tercihinize göre dilediğiniz renklerde ve tasarımlarda üretilmektedir.
  • Kişiye yada firmaya özel logo tasarımı ile beraber üretim gerçekleştirilmektedir.

Beyaz renkte olup, suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşididir.

Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Opak etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılabiliyor. Naylon esaslı olmasından kaynaklı su temasında ıslanma yapmaz ve uzun ömürlüdür.