Etiket Çözüm Merkeziniz

Pvc Etiket : Beyaz ve şeffaf renklerde olup suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimiz dir. Üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Markanızı ön plana çıkartmak ve ayrıcalıklı olmak için etiket çeşitleri arasında en çok tercih edilen pvc türünü seçebilirsiniz. İster marka sembolünü ister logonuzu en ufak ayrıntısına kadar pvc etiketine baskı uygulayabilir ve dilerseniz kabartmalı yaptırarak kalitenizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Tarafımızca üretimini gerçekleştirdiğimiz pvc etiketi türlerinde herhangi bir kanserojen madde bulunmamasından ötürü tamamiyle sağlık standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Kaliteli etiket seçenekleri için Askar etiket firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Abartılı fiyatlar ile karşılaşmadan değerinde rakamlar ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllar hizmet alacağınız askar etiket firmamız ile irtibat kurmanız halinde kısa sürede istediğiniz ölçülerde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Pvc Etiket

Diğer etiketlerde de olduğu gibi pvc etiket üretiminde de oldukça titiz ve kalite standartlarına uygun bir çalışma yapmaktayız. Sipariş veren alıcının isteği doğrultusunda ebat, renk, şekil ve miktarlarını belirlediğimiz ve aranılan şartları taşıyan etiketlerimiz arasında yine çok tercih edilen bir etikettir.

Üretim aşamasında parlaklığı, istenilen özelliklere uygunluğu ve kalite anlamında dikkat edilmektedir. Gerekli özelliklere sahip olup olmadığını defalarca kontrol eden ve müşteriye en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş bir işletmeyiz. Dikkatli ve özgün bir şekilde imal ettiğimiz pvc etiketi gibi etiketler hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilir dilerseniz siparişte verebilirsiniz.

Pvc Etiket Siparişi

Özellikle otomotiv, Elektrik – elektronik, asansör sektörü içinde bulunan kişilerin ve kurumların tercih ettiği, çeşitli makine imalatı yapan firmaların da gönül rahatlığıyla kullandığı pvc ve opak etiket, en çok sipariş verilen ve tercih edilen etiketlerimiz arasındadır.
Pvc Etiket

 

Pvc Etiketlerin üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar

yapıyoruz.kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Pvc etiket kullanan kişilerin bu tercihte bulunmalarının sebepleri arasında her türlü fiziksel etmenlere dayanıklı olması (yüksek ısı, nem, yırtılma, çizilme vb.), parlak ve dikkat çekici dış yüzeyi ile daha çok göz önünde bulunmasıdır.

Pvc etiketi tercihinde bulunanların da bizi tercih etmesinde ki en büyük sebep ise, piyasada ki etiket fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli bir hizmet vermemizden dolayıdır.