Etiket Çözüm Merkeziniz

Pvc etiket : Beyaz ve şeffaf renklerde olup suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimiz dir. Üzerine her renk baskı uygulanabılmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.
bu alanda oldukça kaliteli çalışmalar yapıyoruz.kimyasal adı poli vinil klorür (pvc) dür.

Markanızı ön plana çıkartmak ve ayrıcalıklı olmak için etiket çeşitleri arasında en çok tercih edilen pvc türünü seçebilirsiniz. İster marka sembolünü ister logonuzu en ufak ayrıntısına kadar pvc etiketine baskı uygulayabilir ve dilerseniz kabartmalı yaptırarak kalitenizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Abartılı fiyatlar ile karşılaşmadan değerinde rakamlar ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllar hizmet alacağınız askar etiket firmamız ile irtibat kurmanız halinde kısa sürede istediğiniz ölçülerde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Pvc Etiket

Pvc etiket, birçok sektör tarafından tercih edilen ve sürekli olarak ihtiyaç duyulan etiket ürünlerinden biridir. Temel olarak etiketler ürünlerin üzerine yapıştırılan yapışkanlı minik notlardır. Kimi zaman bu notlar kategorizasyon için kullanılırken kimi zaman da marka tanıtımları için kullanılmaktadır. Gerek promosyon sektöründe gerekse gıda sektöründe sürekli tercih edilen Pvc etiketler markaların ve ürün sahiplerinin birçok yönden olumlu geri dönüşler almalarını sağlamaktadır.

Diğer etiketlerde de olduğu gibi pvc etiket üretiminde de oldukça titiz ve kalite standartlarına uygun bir çalışma yapmaktayız. Sipariş veren alıcının isteği doğrultusunda ebat, renk, şekil ve miktarlarını belirlediğimiz ve aranılan şartları taşıyan etiketlerimiz arasında yine çok tercih edilen bir etikettir. Üretim aşamasında parlaklığı, istenilen özelliklere uygunluğu ve kalite anlamında dikkat edilmektedir. Gerekli özelliklere sahip olup olmadığını defalarca kontrol eden ve müşteriye en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş bir işletmeyiz. Dikkatli ve özgün bir şekilde imal ettiğimiz pvc etiketi gibi etiketler hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilir dilerseniz siparişte verebilirsiniz.

PVC Etiket Nedir?

Birçok firma tarafından sıklıkla tercih edilen etiket türlerinden biridir. Birçok özelliği ile ön plana çıkan bu etiketler temelde PVC ham maddeden yapılması nedeni ile daha kullanışlı bulunur. Pvc etiketler kullanım ömrünün uzun olması nedeni ile tanıtımların aranan seçeneklerinden biri olarak bilinir. Hatta etiket yaptırırken Pvc etiketleri kabartmalı seçenekler ile de yaptırabilirsiniz. Tüm bu seçeneklerin varlığı ürün hakkında müşterilerin daha olumlu olmalarını sağlar.

Pvc etiket nedir?” sorusu için genellikle tanıtımlarda kullanılan etiket türü olarak cevaplandıran firmalar vardır. Aslında tanıtım ya da kategorizasyon için neredeyse tüm etiket çeşitlerini kullanmak mümkündür. Etiket çeşitleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Doğru ürün için doğru etiket tercihinin yapılması etiketleri daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı ile değerlendirmenize olanak tanır.

PVC Etiket Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle Pvc etiketler oldukça dayanıklıdır. UV ışınlara ya da suya maruz kaldığında kavlamaz, yüzeye tutunmayı bırakmazlar. Tutunma gücü yüksek ürünlerdir. Özellikle otomotiv, Elektrik – elektronik, asansör sektörü içinde bulunan kişilerin ve kurumların tercih ettiği, çeşitli makine imalatı yapan firmaların da gönül rahatlığıyla kullandığı pvc ve opak etiket, en çok sipariş verilen ve tercih edilen etiketlerimiz arasındadır.
Pvc Etiket

 

Pvc etiket kullanan kişilerin bu tercihte bulunmalarının sebepleri arasında her türlü fiziksel etmenlere dayanıklı olması (yüksek ısı, nem, yırtılma, çizilme vb.), parlak ve dikkat çekici dış yüzeyi ile daha çok göz önünde bulunmasıdır.

Pvc etiketi tercihinde bulunanların da bizi tercih etmesinde ki en büyük sebep ise, piyasada ki etiket fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarda ve daha kaliteli bir hizmet vermemizden dolayıdır. 

PVC Etiketin Fiyatları Ne Kadar?

Etiket fiyatları üzerinde etkili olan bazı faktörler vardır. Bu faktörler etiketlerin fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. PVC etiketler beraberinde kitlelerin sıkça tercih ettiği ürünlerdir. Fiyatlar ise basılacak etiket sayısı, etiket türü gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Satın almadan önce firmamız kapsamında verilen tasarım hizmetini almalısınız. Bir etiket basılmadan önce basılacağı marka için özellikle tasarımı oluşturulur. Bu tasarım müşterinin talebine bağlı olarak kimi zaman marka logosu ya da isminden oluşurken kimi zaman da ürün bilgilerinden oluşur. Doğru tasarım marka tanıtımlarının çok daha güçlü ve görünür olmasını sağlayan en büyük faktördür.

 

 

 

 

 

× Sipariş Verin.