Etiket Çözüm Merkeziniz

Pvc ve Plastik Etiket

Pvc etiket , bir kısmı plastik veya pvc malzeme üzerine serigrafi baskı sonrası, frekans kabartma uygulanıp, isteğe uygun şekilli kesim yapılarak üretilmektedir. Bir kısmı ise sıcak enjeksiyon tekniği kullanılarak üretilip kesilir. Bazı plastik etiketler sallantı kartonların ürünlere tutturulduğu ip ve benzeri elementler ile üzerine tutturularak üretilmektedir.

Askar etiket olarak projenizde bulunan pvc etiket tasarımı en tam olarak isteğe uygun şekilde yapılmaktadır.

Pvc etiketler özellikle çocuk kıyafetlerinde, ayakkabılarda ve çantalarında sıkça kullanılmaktadır. Renkli ve canlı yapısı bu etiketleri daha gösterişli olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca pvc etiket kullanılan frekans baskı ve kabartma baskı teknikleri eşsiz bir doku oluşturulmaktadır. İstenildiği taktirde firma logosu da eklenerek şık bir görüntü elde edilebilir ve markanız ön plana çıkaran pvc ve plastik etiket tasarımına sahip olabilirsiniz.

Pvc Etiket Üretimi Yapılırken

Üretmek olduğumuz pvc etiket kanserojen madde bulunmamakta ve insan sağlığı standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Markanızın reklam yüzü olan çizgi karakteri veya logonuzu pvc etiketlerle daha kaliteli olarak yansıtabilirsiniz. Askar etiket mühendisler her teslimat öncesin etiketleri gerekli kontrollerden geçirerek doğruluğunu tespit etmektedir.

Kullanmak istediğiniz tüm alanlarda pvc etiketler kullanılabilir. Çanta, spor ayakkabı, tüm giysi çeşitlerinde pvc etiketin kullanılması çok daha kaliteli ve gösterişli olarak tanımlanabilmektedir.

Etiketin şeffaf yapısı olmasından ötürü istenilen tüm renk ve desenler uygulanabilmektedir.

Askar etiket ihtiyacınıza uygun etiket tasarımlarını kısa sürede tamamlamaktadır. Askar etiketin bünyesinde olan mühendis ekip ile tüm firmalara özel tasarımlar gerçekleştirilmektedir.

Pvc Özel Etiket Tasarımı

Askar etiket tarafından ülkemizin her noktasına özel tasarım ile yapılan etiketler, opak etiket, şeffaf etiket, pvc etiket gibi en güncel kullanılan etiketler kullanılmaktadır. Profesyonel kişilerden destek alarak etiketinizi tam istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. İstanbul merkezli çalışan askar etiket tüm ilçelerden elden teslimat almak mümkün olmaktadır.

Ülkemizin her noktasına anlaşmalı kargo şirketleri ile gönderim yapılmaktadır. Kargo esnasında oluşabilecek hasar ve kusurdan tamamiyle askar etiket firmamız sorumlu olarak davranmaktadır. Etiket ihtiyacınızı en iyi fiyatlar ile işletmemiz den giderebilir ve uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Kısa sürede dilediğiniz tüm etiket tasarımları teslim edilmektedir.