Şeffaf Etiket

Şeffaf EtiketŞeffaf Etiket : pvc esaslı malzemeden üretilen ve yapıştığı yuzeyın de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir.

Şeffaf Etiket normal ve içten yapışkanlı olarak üretim yapılabilmektedir. Suya ve uv ışınlarına dayanıklı dır.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan şeffaf etiket modelleri ile yıllardır sektör hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz yada yıpranma oluşturmamaktadır.

Askar etiket firmamız Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştiren firma olmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir.

Şeffaf Etiket Dayanıklılığı

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız tamamiyle etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamiyle kaliteli malzemeler ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamiyle markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Şeffaf olmasından ötürü yapıştırılan bölge tamamiyle net bir şekilde gözükmektedir. Bu sebeple kullanılan yapışkanın kaliteli olması tercih edilerek görüntüyü bozmamasına çok önem gösterilmektedir.

Tüm etiket cinslerinde tarafımızca yapılan testlerde başarılı olduğu taktirde teslim edilmektedir. Askar etiket firmamızın bugünlere büyüyerek gelmesindeki en büyük sebep üstlenmiş olduğu etiket üretimlerini kusursuz şekilde teslim etmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız