Etiket Çözüm Merkeziniz

Şeffaf Etiket : pvc esaslı malzemeden üretilen ve yapıştığı yüzeyin de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir. Üzerine her renk baskı yapılabilmektedir.

Normal düz baskılı ve içten yapışkanlı olarak üretimi yapılabilmektedir. Suya ve uv ışınlarına dayanıklı dır.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kayma olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan etiket modelleri ile yıllardır sektörde hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz yada yıpranma oluşturmamaktadır.

firmamız Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir.

Şeffaf Etiketin Dayanıklılığı

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız tamamiyle etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamiyle kaliteli baskı malzemeleri ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmasıdır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamiyle markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Şeffaf olmasından ötürü yapıştırılan bölge tamamiyle net bir şekilde gözükmektedir. Bu sebeple kullanılan yapışkanın kaliteli olması tercih edilerek görüntüyü bozmamasına çok önem gösterilmektedir.

Tüm etiket cinslerinde tarafımızca yapılan testlerde başarılı olduğu taktirde teslim edilmektedir. Askar etiket firmamızın bugünlere büyüyerek gelmesindeki en büyük sebep üstlenmiş olduğu etiket üretimlerini kusursuz şekilde teslim etmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Şeffaf Etiket Çeşitleri

  • Düz yapışkanlı şeffaf etiketler
  • İçten yapışmalı şeffaf etiketler

Olmak üzere iki çeşit üretimimiz mevcuttur.

 

Şeffaf Etiketin / Sticker Kullanım Alanları

Şirketimiz tarafından kaliteli ve zamanında teslimat prensibi ile üretilen baskılı ve baskısız şeffaf etiketler ağırlıklı olarak aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır.

Gıda Sektörü & Tekstil Sektörü & Kozmetik Sektörü & Kimya Sektörü & Makina Sanayii & Endüstri & İlaç & Elektrik Elektronik & Hırdavat Mobilya & Beyaz Eşya & İnşaat