Etiket Çözüm Merkeziniz

 

Şeffaf etiket : pvc esaslı malzemeden üretilen ve yapıştığı yüzeyin de rengini gösterebilen transparan bir etiket çeşidimizdir. Üzerine her renk baskı yapılabilmektedir.

Normal düz baskılı ve içten yapışkanlı olarak üretimi yapılabilmektedir. Suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı dır.
üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Etiketin kesimlerinde kaymalar olmaz oldukça kaliteli kesimler yapılıyor.
Naylon esaslıdır su temasında ıslanma yıpranma oluşmasını engeller ve uzun ömürlüdür.
Kaliteli ve şık tasarımı olan etiket modelleri ile yıllardır sektörde hizmet verilmektedir. İçten yapışkanlı olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile çıkartıldığında herhangi bir iz yada yıpranma oluşturmamaktadır.

firmamız Türkiye’nin her noktasına hali hazırda etiket üretimi gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olması durumunda en iyi fiyatlar ve kusursuz tasarımları ile şeffaf etiket talebiniz adet sınırlaması olmadan üretilmektedir.

Şeffaf etiketler birçok alanda kullanılan ve sıklıkla tercih edilen yapışkanlı ürünlerdir. Etiketlerin temel amacı belli ürünler hakkında bilgi vermek ya da tanıtım yapmaktır. Marka tanıtımlarından tutun da iş yerlerinde düzenin sağlanmasına kadar işe yarayan bu etiketlerin kendileri küçük ancak işlevleri bir hayli büyüktür. Şeffaf olmaları nedeni ile daha çok tercih edilen ve ürünlerin üzerinde doğrudan yapıştırılabilen bu etiket ürünleri beraberinde kullanımda kolaylık da sağlamaktadır.

Şeffaf etiketlerin yanısıra aynı zamanda birçok farklı etiket üretimi de yapılmaktadır. Etiketler beraberinde kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Kimi etiketler folyo üzerine basılırken kimileri de kullanım alanına göre yaldızlı kağıt üzerine basılabilmektedir. Kimi zaman şık ve hoş bir görünüm sağlamak için de tercih edilen şeffaf etiketler ile ürünler üzerinde tanıtım yapabilir,

Şeffaf Etiket Özellikleri Nelerdir?

Şeffaf etiketlerin özellikleri birçok müşteri tarafından sıkça sorgulanmaktadır. Genellikle daha şık bir görünüm istendiğinde ve aynı zamanda ürünün görüntüsünün kısıtlanmasını istemeyen müşteriler tarafından tercih edilir. Bunun yanı sıra şeffaf etiketler üzerine yapılan farklı baskı tasarımlar da mevcuttur. Tasarıma bağlı olarak oluşturulabilen şeffaf etiket seçeneği beraberinde daha şık bir görünümü de getirir.

Şeffaf etiketler ham madde olarak PVC esaslı bir malzemeden üretilirler. Yüzeye yapıştığında yüzeyin rengi görünebilir. Böylece birçok alanda kullanılabilir etiket ürünleri kullanımı olanaklı hale gelir. Müşteri talebine göre içten yapışkanlı ya da düz baskılı olarak üretilebilmektedir. Üretilen ürünlerin her biri suya dayanıklıdır. Böylece etiketler su ile temas ettiğinde zarar görmeyecek forma sahip olduklarından çok daha uzun ömürlü olabilmektedir. Şeffaf etiket ürünlerinin üzerine talep edilen her çeşit baskı yapılabilmektedir. Bununla birlikte naylon esaslı bir ham madde kullanılıyor olmasının doğal bir sonucu olarak yapıştırıldıktan sonra çıkarıldığı bölgede iz bırakmaz.

Şeffaf etiket ürünleri firmamız tarafından istenilen miktarda üretilir. Baskıya alınan şeffaf etiketlerin tasarımları baskı sürecinden önce mutlaka müşteri tarafından onaylanır. Böylece onaylanan etiket tasarımları baskı sürecine girerek kısa sürede teslimi sağlanır.

Şeffaf Etiketin Dayanıklılığı

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız tamamiyle etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamiyle kaliteli baskı malzemeleri ile etiket üretilerek en uygun fiyatlar ile satışa sunulmasıdır. Suya, neme, güneş ışınlarına dayanıklı ve tamamiyle markanıza özel tasarımlar ile sektörde farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Şeffaf olmasından ötürü yapıştırılan bölge tamamiyle net bir şekilde gözükmektedir. Tüm etiket cinslerinde tarafımızca yapılan testlerde başarılı olduğu taktirde teslim edilmektedir. Askar etiket firmamızın bugünlere büyüyerek gelmesindeki en büyük sebep üstlenmiş olduğu etiket üretimlerini kusursuz şekilde teslim etmesinden kaynaklanmaktadır.

 

Şeffaf Etiket Çeşitleri

  • Düz yapışkanlı şeffaf etiketler
  • İçten yapışmalı şeffaf etiketler

Olmak üzere iki çeşit üretimimiz mevcuttur.

 

Şeffaf Etiketin / Sticker Kullanım Alanları

Şirketimiz tarafından kaliteli ve zamanında teslimat prensibi ile üretilen baskılı ve baskısız şeffaf etiketler ağırlıklı olarak aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır.

Gıda Sektörü & Tekstil Sektörü & Kozmetik Sektörü & Kimya Sektörü & Makina Sanayii & Endüstri & İlaç & Elektrik Elektronik & Hırdavat Mobilya & Beyaz Eşya & İnşaat

Şeffaf Etiket Baskı Süreci Nasıl İşler?

Şeffaf etiket baskı süreci başlamadan önce müşteri ile tasarım hakkında hem fikir olunmalıdır. Firmamızda çalışan alanında deneyim kazanmış uzman tasarımcılar bulunmaktadır. Böylece müşterinin talep ettiği tasarımı hızlı bir şekilde etiketin üzerine dökebilmek mümkün olmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda hazırlanan etiket tasarımı sonrasında müşteri onayı alınır. Onaydan geçen tasarımlar talep edilen etiket çeşidi üzerine basılmak için baskı sürecine girer. Baskı sürecinin her bir aşamasında profesyonel çalışanlar ile sürekli kontrol sağlanmaktadır. Böylece etiketlere yapılan baskılarda kayma, tasarımın taşması gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Kontrollü bir şekilde ilerleyen baskı süreci sonunda şeffaf etiket baskıları tamamlanır ve en kısa sürede müşteriye ulaştırılmak üzere hazırlanır.

Şeffaf etiket baskı süreci oldukça hızlı işleyen bir süreçtir. Talep edilen tasarım ve ürünler hızlı bir şekilde üretilerek baskı sonucunda teslim edilir. Etiket baskıları alanında uzman çalışanlar eşliğinde gerçekleştirilir. Böylece şeffaf etiket talep eden müşterilere ister 1 isterse 1000 adet etiket ürünü söz verilen sürede teslim edilmektedir.

 

 

 

× Sipariş Verin.