Silvermat etiket

Silvermat Etiket:
 Silvermat denilen malzemeden üretilmektedir. Metalize rengi ve kuvvetli yapışkanı ile ürünlerinize değer katacaktır. Dış ortamlara dayanıklıdır. Çabuk yırtılmayan ve çabuk yıpranmayan bir etiket türüdür.
Silvermat etikete resin ribon ile kaliteli baskılar yapabilirsiniz. Resin ribon ile basılan silvermat etiketlerin baskıları oldukça dayanıklı olmaktadır.

Silver Mat Kağıt

Silver mat kağıt etiketler yüksek maliyetleri ile dikkat çekmektedirler. Ancak bu yüksek maliyetin sebebi bu tür etiketlerin suya ve kimyasal maddelere yüksek direnç göstermeleridir. Silver mat kağıt etiketler yırtılmazlar. Dayanıklılık süreleri 20 yıla kadar çıkabilir. Özellikle elektronik cihazlarda tercih edilirler.

Demirbaş Etiketi (Silvermat -Gri Etiket)

Demirbaş etiket olarakda adlandırılan Slwmat (Silvermat) yani Gri etiket sıcak ve soğuğa dayanıklı, yapışkanı özel, hem üst yüzeyi hem de yapışkan yüzeyi gri renkte olup yırtılmayan özel bir etiket hammaddesidir. Silvermat etiketler genellikle demirbaş etiketleri için kullanılır. Ribbon baskıya uyumlu etiket hammaddesidir.

Şunları yapabilirsin :Yorum Yaz, veya Önceki Yazıya dön

Bir Yorum Yazın

You must be Online Yorum yapabilirisin

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company
<