Etiket Çözüm Merkeziniz

Sultangazi etiket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul ‘da önemi her geçen gün artan ve yeni projelerle adından söz ettiren Sultangazi ilçesi, 2008 yılında Gaziosmanpaşa’dan ayrılarak toplam 16 mahallenin katılımıyla kuruldu.

İstanbul’un yükselen yıldızı Sultangazi ‘de her geçen gün yeni iş yerleri açılıyor, yeni inşaat projeleri başlıyor ve bölgede yaşamın hızla başladığı bu süreçte yeni açılan şirketler, fabrikalar, dükkan ve mağazaların en önemli Etiket ihtiyaçlarını Askar etiket yapıyor.

Denizden 50 metre yükseklikte olan ilçe doğuda Eyüp, batıda Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa, kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır oluşturmakta olup sahip olduğu 36 kilometrelik yüzölçümüyle İstanbul ilçeleri arasında 19. sırada bulunuyor.

Sultangazi AVM projesi Sultangazi’nin ilk alışveriş ve yaşam merkezi olarak yükseliyor.  650 Yataklı Akıllı Hastane, Cebeci Spor Kompleksi, Sultangazi Belediyesi, Nikah Salonları ve Yeni Kent Meydanı Projesi’nin yakınındaki Sultangazi AVM günde yüzlerce turist ve İstanbulluyu ağırlıyor.

Sultangazi’de yeni bir iş fikriniz projeniz varsa, Etiketlerinizi Sultangazi’nin yeni ve iddialı firması Askar etiket uzman kadrosuna bırakabilirsiniz. Ücretsiz teklif isteyebilirsiniz