Etiket Baskı Nasıl Yapılır, 

Etiket baskı , bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışmalı materyallerdir. Kendi içinde pvc etiket, tanıtım etiketi, şeffaf etiket ve içten yapışkanlı olarak çok fazla çeşidi vardır. Her çeşit bütçeye uygun farklı kağıt kalitelerinde etiket baskıları, firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm etiket çeşitlerinde kaliteden ödün verilmeden standartlara uygun malzemeler kullanılarak kaliteli ve çevre dostu etiket baskıları gerçekleştirilmelidir. Opak, şefaff, folyo etiket baskıları işletmemizde yapılan etiket çeşitlerimizden bazılarıdır. Bütçenizi zorlamadan etiket baskı yaptırmak için avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Markaların en çok özen gösterdikleri konulardan bir tanesi olan etiket baskı, yeni kurulmuş markalar tarafından çok önemsenmeyen ama aslında markanın kalitesini temsil eden bir hizmettir. Her ürünün bir etikete ihtiyacı vardır. Bazı kişiler bu etiketlere daha özen göstermekte, bazı kişiler çok ciddiye almamaktadır. Ancak iyi bir yerlere gelmiş ve adı duyulmuş markaların tamamı, muhteşem etiketler kullanarak ürün kalitelerini etiketlerinden belirtmektedir. Kişilerin yeni kurulmuş bir marka olsa dahi, markaları için etiket baskılarına dikkat etmeleri ve özen göstermeleri gerekir. Birbirinden farklı tasarımlara yer verilen, bazen markanın logosunu taşıyan etiketler, ürünlerin dikkat çekmesini sağlamaktadır. Markalaşma kültürünün büyüdüğü ve insanların marka kıyafet giymek için can attıkları bu dönemde, etiketlerin önemi büyüktür. Markayı kısaca özetleyecek ve gerçekten kaliteli olduğunu gösterecek etiket tasarımları yapılmalı ve kullanılmalıdır. Etiket baskı konusunda özgün olmak çok önemlidir. Kişiler kesinlikle başka markaların kullandıkları etiketlerin aynısını kendi markalarına uyarlamamalıdır. Bu durum markanın diğer markalara yönlendirme yapmasına neden olacaktır. Marka sahibi farkında olmadan kişiyi diğer markaya dahi yönlendirebilir. Rakip firmaların kullandıkları etiketler elbette çok önemlidir. Kişiler rakip firmaların kullandıkları etiketlerin benzerlerini ancak kendi kattıkları özgünlükler ile tamamlamalıdır. Bu nokta, etiket baskı dünyasının vazgeçilmez noktalarından biridir ve her marka için kırmızı çizgidir.

Göz alıcı etiketler için çok yönlü profesyonel etiket baskısı. Ofis içinde istenildiği gibi kulanılabilen profesyonel dört renkli veya beş renkli dar formatlı etiket baskı makinası. Her türlü  etiketleri üretmek için kullanılabildiği için, estetiği ve esnekliği yeni bir seviyeye taşıyor.

 

 

Etiket nasıl yapılır

Bas Kes Makinası Kullanım Alanları

Etiket Baskı Makinasının Özellikleri

Askar etiket tarafından satılan etiket üretim makineleri optik kesim özelliğine sahip olduğundan tam otomatik olarak dijital kesim yapabilmektedir.

Alacağınız Bas Kes Makinası ya da Makine Seti ile etiket, damla etiket, anahtarlık üretebilecek; folyo, kuşe kağıt, karton, ince kumaş, ısı transfer malzemesi ve her türlü tabela yönlendirme yazısı kesimi yapabileceksiniz.

Ufak boyutuna rağmen bu BasKes Makinesi ile oldukça hızlı ve milimetrik kesimler yapabileceksiniz.

 

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen

sticker baskı makinası fiyatları
bas kes makinası fiyatları
bas kes plotter
etiket baskısı nasıl yapılır

vb. tüm sorularınızın cevapları için iletişim sayfamızdaki numaradan ya da mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

En İyi Etiket Baskı Firması

Markaların gerçekten kaliteli, ilgi çekici ve gösterişli etiketlere sahip olmaları için en iyi etiket baskı firması ile çalışmaları gerekmektedir. Farklı tasarımlar içerisinden en iyisinin seçilmesi ve baskının en yüksek kalitede yapılması için bu önemlidir. İyi bir etiket firması, kişilerin etiket arzu ettikleri ürünlerde en başarılı olan firmaların etiket baskılarını nasıl yaptıklarını ve hangi süreçleri izlediklerini takip etmelidir. Geçmişten günümüze etiket değerlendirmesi yapmalı ve çalışacağı marka için en kaliteli seçenekleri belirlemelidir. Firmamız, kaliteli sticker üretimi yapmakta ve markaların ihtiyaç duyabileceği etiket çeşitlerini en iyi şekilde belirlemektedir. Firmamız markaların her türlü etiket ihtiyaçlarını karşılayan, internet ve telefon üzerinden sipariş alıp gönderim yapan bir firmadır. Markalar isterlerse bir adet, isterlerse milyon adet üretim yaptırabilirler. Firmamız özellikle kalitesini göstermek amacıyla bir adet etiket üretimi yapan ve kişilere işin nasıl ilerleyeceğini açık açık anlatan bir firmadır.

Firmamızla çalışan yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. Her gün binlerce etiket üretimi yapan firmamız, kişilerin istedikleri etiketleri en kısa süre içerisinde temin etmektedir. Acil durumu olan etiketlerin dahi en kısa sürede yetişebileceği firmamızda, çok fazla satış olması nedeniyle yoğunluklar yaşanabilir. Ancak kişilere buna göre gün ve saat verilmektedir. Etiketlerin hazırlanmasından, kargolanmasından teslim edileceği tarihe kadar her türlü bilgiyi önceden veren firmamız, markaların mağdur olmaması için elinden geleni yapacaktır.

Etiket Baskı Oluşturma Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Etiket baskı sektörü sürekli işleyen ve gelişen bir sektördür. Hızlı ve kaliteli etiket üretimi için, kişilerin en kaliteli etiket baskı makinasını kullanan firmalar ile çalışmaları gerekmektedir. Pek çok işlevde kullanılabilen son teknoloji etiket makinalarımız, kişilerin istedikleri ebatlarda etiketlere ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Etiket baskı süreci firmamızda beş kademede sürdürülmektedir. Kişiler için en uygun seçenekler ve tasarımlar belirlendikten sonra, etiket malzemeleri ebatlandırılmakta ve kullanıma uygun hale getirilmektedir. Daha sonra etiketler yapıştırılabilir bir hal aldırılacak ve üzerine gerekli baskı yapılacaktır. Tüm işlemler sonucunda etiketler kalite baskı kontrolünden geçirilecek, sıkıntılı etiketler kaldırılıp yenileri üretilecektir. Dolayısıyla firmamızdan etiket alan kişilerin sorun yaşaması minimum derecededir. Yine de oluşabilecek en ufak bir problemde, firmamız destek verecek ve sorun ortadan kaldırılacaktır.

Etiket Baskı Neden Önemlidir?

Etiket baskı markaların sahip oldukları özellikleri en iyi şekilde göstermelerini sağlayacak muhteşem bir sektördür. Bir etiketin kaliteli ve dikkat çekici oluşu, kişinin ürüne bakış açısını değiştirecek ve kişiye ürün için her türlü ücreti ödeyebilir hale getirecektir. Daha karşıdan parlayan etiketler, özellikle farklı tasarımlara sahipler ise, büyüleyici olabilir. Dolayısıyla kişilerin etiket baskı yaptırırken iyi araştırma yapmalı ve doğru tasarımlar ile bu yola çıkmalıdır. İnsanın içine sinmeyen bir etiket modeli, gelecekte etiket değiştirme yoluna sürükleyebilir. Bu durum hem ek masraf oluşmasına neden olacak, hem ürünlerin etiketlerini tam anlamıyla değiştirmek zaman alacak, hem de kişileri aşina oldukları etiketlerden uzaklaştıracaktır. Bu durum markanın popülerlik kaybetmesine dahi neden olabilmektedir. Dolayısıyla baştan kaliteli seçim yapmak büyük önem arz etmektedir.

Etiket Baskı Fiyatları

Etiket baskı fiyatları böylesine güncel bir sektörde, malesef net bir fiyat akışına sahip değildir. Ürünlere çok fazla etki eden fiyatların oluşu, ürünlerin sabit fiyatlarla satışını olağandışı bırakmıştır. Malzeme kalitesi, malzemelerin fiyatları gibi şeylerin yanı sıra, seçilecek olan etiket çeşidi fiyatı etkilemektedir. Bazı etiket çeşitleri daha uygun fiyatlıyken, bazıları daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bunun yanı sıra, etiketin ebatı ve etiketin tasarımı ve yapılacak olan baskı da fiyatlara etki etmektedir. Boş etiket ile tasarımlı ya da logolu bir etiketin fiyatı aynı olmayacaktır.

Firmamız etiket baskı fiyatları konusunda müşterilerine son derece yardımcı olmaktadır. En uygun fiyat seçeneklerinin sunulduğu firmamızdan alınan etiketler, hem çok kaliteli olacak, hem de kişilerin bütçelerine hitap edecektir. Adet sayısı arttıkça, adet başına düşen ücret azalmaktadır. Bu durum firmamızın kampanyalı satışlara imza atmasını ve müşteri memnuniyeti sağlamasını mümkün kılmıştır.